Start > Wydarzenia > Dzisiejszej nocy uratowano kolejne dziecko w Oknie Życia

Dzisiejszej nocy uratowano kolejne dziecko w Oknie Życia

fot: http://www.mvv.pl/dziecko-jako-czonek-spoeczestwa.html
To już piąte dziecko w naszej diecezji a czwarte w Oknie Życia w Ełku, które zostało przyjęte na wychowanie. Wydarzenie to wpisuje się w przeżywanie świąt Bożego Narodzenia i liturgiczne wspomnienie rzezi niewiniątek, której dokonał Herod obawiając się władzy Jezusa. Po raz kolejny zostało uratowane ludzkie życie.

Dzisiaj w kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa w Ełku o godz. 17.15 rozpocznie się modlitwa w intencji obrony życia, po której wyruszy marsz milczenia w kierunku katedry ełckiej. O godz. 18.00 zostanie odprawiona tam Msza Święta pod przewodnictwem ks. biskupa Romualda Kamińskiego.

Okna Życia to miejsce, w którym matka może anonimowo zostawić urodzone dziecko, jeśli nie chce się nim opiekować i w diecezji ełckiej znajduje się w Ełku, Giżycku i Suwałkach.

Pz