Start > Wydarzenia > Rocznica koronacji w Studzienicznej

Rocznica koronacji w Studzienicznej

Obraz łaskami slynącyW sobotę, 17 września w diecezjalnym Sanktuarium Matki Bożej Studzieniczańskiej odbędą się uroczystości XXI rocznicy koronacji Jej wizerunku. Program uroczystości rozpocznie się o godzinie 10.00.

Po spotkaniu z Kustoszem miejsca konferencję wygłosi ks. Szymon Sokołowski. Mszy św. dziękczynnej, w kaplicy Matki Bożej o godzinie 12.00 będzie przewodniczył          ks. Antoni Skowroński, Rektor WSD w Ełku. Wspólne świętowanie zakończy agapa przygotowana przez parafię w Studzienicznej. Ks. Arkadiusz Pietuszewski zaprasza wszystkich parafian, pielgrzymów, wspólnoty: Koła Różańcowe, Dzieło Nieustannej Nowenny Uczniów Jezusa, Domowy Kościół, Odnowa w Duchu Świętym oraz Liturgiczna Służba Ołtarza. Niech będzie to wspólny czas wyrażenia wdzięczności za obecność Matki Najświętszej w naszej diecezji, w naszych domach i w naszym życiu.