Oficjalny serwis internetowy Diecezji Ełckiej

Jubileusz-baner

2016 rodzina

Start > Wydarzenia

Wydarzenia

Jesienne konferencje rejonowe dla kapłanów

Wydarzenia

Temat przewodni konferencjiJego Ekscelencja Ksiądz Biskup Jerzy Mazur, Biskup Ełcki zaprasza wszystkich Kapłanów z Diecezji Ełckiej do udziału w jesiennych spotkaniach rejonowych. Tematem przewodnim spotkania będzie hasło nowego roku duszpasterskiego 2016/2017 "Idźcie i głoście..."

Więcej…

Pielgrzymka Nadzwyczajnych Szafarzy

Wydarzenia

EucharystiaW niedzielę 9 października 2016 r. odbędzie się pielgrzymka Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii św. diecezji ełckiej do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Ełku.Szafarze wraz z rodzinami i swoimi duszpasterzami z poszczególnych parafii gromadzą się o godzinie 13.30 w katedrze św. Wojciecha w Ełku na konferencję formacyjną.

Więcej…

XVI Dzień Papieski

Wydarzenia

Żywy pomnik św. Jana Pawła IIW niedzielę, 9 października 2016 r. w całej Polsce już po raz 16. obchodzony będzie Dzień Papieski. W tym roku towarzyszy mu hasło: "Bądźcie świadkami miłosierdzia". Diecezjalne świętowanie rozpoczniemy w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Ełku o godz. 15.00, gdzie uroczystą Mszę św. poprzedzi wspólne odmówienie Koronki do Bożego Miłosierdzia.

Więcej…

Nowa edycja Szkoły Animatorów Biblijnych

Wydarzenia

Na rozdrożuW sobotę, 8 października 2016 r. o godz. 10.00 w Sali Konferencyjnej Centrum Pastoralno-Administracyjnego w Ełku rozpocznie się IV edycja Szkoły Animatorów Biblijnych. Jak podkreślają organizatorzy, celem tych spotkań jest pogłębienie duchowości biblijnej, poznanie zasad interpretacji Pisma Świętego, pomoc w wykorzystaniu tekstów biblijnych w duszpasterstwie oraz formacja biblijna.

Więcej…

Zobacz również..

 elk wigry szlak papieski  karmel-  caritas  ksm godlo2

 a-UKSW

 

a-KUL

 COD-logo  logo Wigry  lso

martyria lg

 szaf

 a-WSKSiM

 

Logo-DAPniebieskie