Start > Ogłoszenia > V Warsztaty Liturgiczno-Muzyczne Diecezji Ełckiej

V Warsztaty Liturgiczno-Muzyczne Diecezji Ełckiej

Ogłoszenia

Warsztaty Liturgiczno-muzyczne diecezji ełckiejSerdecznie zapraszamy na V Warsztaty Liturgiczno-Muzyczne Diecezji Ełckiej „Miłość mi wszystko wyjaśniła", które będą miały miejsce w Domu Fundacji CORDIS w Augustowie (ul. Jeziorna 31) w dniach 15-21 sierpnia 2012 roku. Patronat honorowy objął Jego Ekscelencja Ksiądz Biskup Romuald Kamiński. Warsztaty poprowadzą: p. Hubert Kowalski (Kraków), p. Piotr Pałka (Kraków). Opieka duchowa: Ks. Łukasz Malinowski.

Koszt warsztatów: 350 zł (zakwaterowanie, wyżywienie, opłaty warsztatowe).

Termin zgłoszeń upływa 6 sierpnia. Więcej informacji: www.wlmdiecezjaelk.pl, Sonia Wałamaniuk, tel. 516-453-472.

Ks. Marcin Oleksy