Start > Ogłoszenia > Jesienne dni skupienia dla katechetów poprowadzi ks. Jarosław Dąbrowski

Jesienne dni skupienia dla katechetów poprowadzi ks. Jarosław Dąbrowski

Ogłoszenia

Ks. Jarosław Dąbrowski jest proboszczem parafii pw. Św. Tomasz Apostoła w Ełku i diecezjalnym egzorcystą/ fot. archiwumDrodzy Katecheci!

Serdecznie Was zapraszam na jesienny dzień skupienia. Tegorocznemu zamyśleniu i modlitwie przewodniczyć będzie diecezjalny egzorcysta – ks. Jarosław Dąbrowski. Wzorem ubiegłego roku spotkania odbędą się w 3 miastach diecezji: Suwałkach, Ełku i Giżycku. Bardzo proszę, aby powyższe zaproszenia przekazać nauczycielom innych przedmiotów oraz dyrekcji szkoły.

Godz. 17.00 – konferencja

Godz. 17.45- Msza św.

Godz. 18.30 - przerwa na kawę, następnie dyskusja nad rozważanym tematem

Termin i miejsce spotkań:

17 listopada 2011 r. (czwartek) WSD Ełk – kaplica seminaryjna

22 listopada 2011 r. (wtorek) Suwałki – kaplica w klasztorze OO. Franciszkanów

24 listopada 2011 r. (czwartek) Giżycko – sale katechetyczne w par. św. Kazimierza Królewicza

Wszystkich serdecznie pozdrawiam

Szczęść Boże