Start > Ogłoszenia > Pracowity listopad

Pracowity listopad

Ogłoszenia

Panorama Suwalskiego PArku Krajobrazowego/ fot. Krzysztof Mierzejewski Miesiąc listopad przynosi wiele propozycji dla różnych grup i środowisk. Ełk, Mikołajki, Giżycko, Wigry, Suwałki - to geografia spotkań, modlitwy i ofert na ten miesiąc.

Jeszcze dziś 2 listopada o godz. 18.00 w parafii pw. Chrystusa Sługi w Ełku pod przewodnictwem Ks. Bp. Jerzego Mazura zostanie odprawiona Msza Święta w intencji wszystkich wiernych zmarłych Diecezji Ełckiej. Przypominamy, że od 1 do 8 listopada jest możliwość uzyskania odpustu zupełnego w intencji jednego zmarłego każdego dnia. O odpustach pisaliśmy w oddzielnym artykule.

Na VI Turniej Piłki Siatkowej w Mikołajkach 5 listopada zaprasza Parafialny Klub Rekreacyjno Sportowy przy parafii pw. Św. Mikołaja w Mikołajkach. Turniej w hali sportowej. Kliknij, aby dowiedzieć się o szczegółach.Tablica na cześć ofiar Białego Szkwału/fot. Monika Rogińska

Zaduszki żeglarskie w Mikołajkach 5 listopada wpisują się w tydzień zadumy nad przemijaniem. Jest to propozycja wspólnej modlitwy, ale też okazja do słuchania i śpiewania szant i dobrej kulturalnej zabawy. RozpoczynajO. Leon Knabit/ fot. ireneusz Sobieszczuką się Mszą Świętą o godz. 16.00 w Kościele pw. Matki Bożej Różańcowej. Zobacz artykuł na ten temat.

Ojciec Leon Knabit benedytkyn z Tyńca, znany z programów telwizyjnych Ojciec Leon zaprasza i Ojciec Leon zawodowiec, bliski znajomy Jana Pawła II będzie gościł w Ełku 10 listopada Godło KSM i w Suwałkach 11 listopada. Chcesz wiedzieć więcej? Kliknij, a znajdziesz szegółowe informacje w artykule.

Zarząd Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Diecezji Ełckiej zaprasza na zjazd członków KSM, sympatyków oraz wszystkich, którym bliskie są ideały KSM 11 listopada 2011 roku do parafii pw. Św. Kazimierza w Giżycku. Program spotkania w treści ogłoszenia

Do piękEremy w wigierskim klasztorze/fot. Marcin Aksjonównego pokamedulskiego klasztoru na Wigrach młodych kapłanów na spotkania formacyjne zaprasza Ks. Bp Romuald Kamiński. Kapłani wyświęceni w latach 2005-2010 (grupa młodsza – 6 roczników) pierwsze swoje spotkanie będzie miała na Wigrach w dniu 12 listopada 2011 roku w godz. 10.00 – 16.00. Natomiast księża wyświęceni w latach 2002-2004 (grupa starsza – 3 roczniki) spotkanie będzie miała na Wigrach w dniach 18-19 listopada 2011 roku. Przyjazd (18.XI.- piątek) o godz. 17.00, zakończenie dnia następnego o godz. 15.00. (z noclegiem). Kilknij, by wiedzieć więcej.Cecyliada 2009/ fot. strona www parafii pw. Św. Rafała Kalinowskiego w Ełku

Na cześć Św. Cecylii - patronki śpiewu kościelnego - Salezjanie z Ełku już po raz 18 organizują Cecyliadę. Początek 19 listopada o godz. 9.00 w Kościele pw. Św. Rafała Kalinowskiego w Ełku, gdzie zostanie odprawiona Msza Święta. Więcej informacji - kliknij!

Suwalska młodzież wysyła do świata mocny sygnał - jest nas wielu, jesteśmy młodzi i chcemy bronić Krzyża Logo 1 Liceum Ogólnokształcącego w Suwałkachi to co on symbolizuje. Zapraszmy na uroczyste rozpoczęcie krucjaty 25 listopada o godz. 13.00 do Kościoła pw. Św. Aleksandra w Suwałkach. Poczytaj o krucjacie.