Oficjalny serwis internetowy Diecezji Ełckiej

Jubileusz-baner

2016 rodzina

Start > Ogłoszenia > Pracowity listopad

Pracowity listopad

Ogłoszenia

Panorama Suwalskiego PArku Krajobrazowego/ fot. Krzysztof Mierzejewski Miesiąc listopad przynosi wiele propozycji dla różnych grup i środowisk. Ełk, Mikołajki, Giżycko, Wigry, Suwałki - to geografia spotkań, modlitwy i ofert na ten miesiąc.

Jeszcze dziś 2 listopada o godz. 18.00 w parafii pw. Chrystusa Sługi w Ełku pod przewodnictwem Ks. Bp. Jerzego Mazura zostanie odprawiona Msza Święta w intencji wszystkich wiernych zmarłych Diecezji Ełckiej. Przypominamy, że od 1 do 8 listopada jest możliwość uzyskania odpustu zupełnego w intencji jednego zmarłego każdego dnia. O odpustach pisaliśmy w oddzielnym artykule.

Na VI Turniej Piłki Siatkowej w Mikołajkach 5 listopada zaprasza Parafialny Klub Rekreacyjno Sportowy przy parafii pw. Św. Mikołaja w Mikołajkach. Turniej w hali sportowej. Kliknij, aby dowiedzieć się o szczegółach.Tablica na cześć ofiar Białego Szkwału/fot. Monika Rogińska

Zaduszki żeglarskie w Mikołajkach 5 listopada wpisują się w tydzień zadumy nad przemijaniem. Jest to propozycja wspólnej modlitwy, ale też okazja do słuchania i śpiewania szant i dobrej kulturalnej zabawy. RozpoczynajO. Leon Knabit/ fot. ireneusz Sobieszczuką się Mszą Świętą o godz. 16.00 w Kościele pw. Matki Bożej Różańcowej. Zobacz artykuł na ten temat.

Ojciec Leon Knabit benedytkyn z Tyńca, znany z programów telwizyjnych Ojciec Leon zaprasza i Ojciec Leon zawodowiec, bliski znajomy Jana Pawła II będzie gościł w Ełku 10 listopada Godło KSM i w Suwałkach 11 listopada. Chcesz wiedzieć więcej? Kliknij, a znajdziesz szegółowe informacje w artykule.

Zarząd Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Diecezji Ełckiej zaprasza na zjazd członków KSM, sympatyków oraz wszystkich, którym bliskie są ideały KSM 11 listopada 2011 roku do parafii pw. Św. Kazimierza w Giżycku. Program spotkania w treści ogłoszenia

Do piękEremy w wigierskim klasztorze/fot. Marcin Aksjonównego pokamedulskiego klasztoru na Wigrach młodych kapłanów na spotkania formacyjne zaprasza Ks. Bp Romuald Kamiński. Kapłani wyświęceni w latach 2005-2010 (grupa młodsza – 6 roczników) pierwsze swoje spotkanie będzie miała na Wigrach w dniu 12 listopada 2011 roku w godz. 10.00 – 16.00. Natomiast księża wyświęceni w latach 2002-2004 (grupa starsza – 3 roczniki) spotkanie będzie miała na Wigrach w dniach 18-19 listopada 2011 roku. Przyjazd (18.XI.- piątek) o godz. 17.00, zakończenie dnia następnego o godz. 15.00. (z noclegiem). Kilknij, by wiedzieć więcej.Cecyliada 2009/ fot. strona www parafii pw. Św. Rafała Kalinowskiego w Ełku

Na cześć Św. Cecylii - patronki śpiewu kościelnego - Salezjanie z Ełku już po raz 18 organizują Cecyliadę. Początek 19 listopada o godz. 9.00 w Kościele pw. Św. Rafała Kalinowskiego w Ełku, gdzie zostanie odprawiona Msza Święta. Więcej informacji - kliknij!

Suwalska młodzież wysyła do świata mocny sygnał - jest nas wielu, jesteśmy młodzi i chcemy bronić Krzyża Logo 1 Liceum Ogólnokształcącego w Suwałkachi to co on symbolizuje. Zapraszmy na uroczyste rozpoczęcie krucjaty 25 listopada o godz. 13.00 do Kościoła pw. Św. Aleksandra w Suwałkach. Poczytaj o krucjacie.

śdm

 

Dictionary

Szlak Papieski

Na ten temat

Wydarzenia

Jesienne konferencje rejonowe dla kapłanów Jesienne konferencje rejonowe dla kapłanów 19 października 2016, 10.59
Pielgrzymka Nadzwyczajnych Szafarzy Pielgrzymka Nadzwyczajnych Szafarzy 04 października 2016, 11.42
XVI Dzień Papieski XVI Dzień Papieski 04 października 2016, 08.26
Rocznica koronacji w Studzienicznej Rocznica koronacji w Studzienicznej 15 września 2016, 15.23

Losowe z galerii

Zobacz również..

 elk wigry szlak papieski  karmel-  caritas  ksm godlo2

 a-UKSW

 

a-KUL

 COD-logo  logo Wigry  lso

martyria lg

 szaf

 a-WSKSiM

 

Logo-DAPniebieskie