Spotkanie środowisk twórczych w Białej Piskiej

Wyróżnione

8 października 2016 roku o godz. 11.00 w Białej Piskiej rozpocznie się XVII DIECEZJALNE SPOTKANIE ŚRODOWISK TWÓRCZYCH. W programie: uroczysta Msza święta pod przewodnictwem i z homilią biskupa Jerzego Mazura w intencji środowisk twórczych i dziennikarskich diecezji ełckiej w kościele pw. św. Andrzeja Boboli, koncerty i prezentacje kulturalne społeczności lokalnej, spotkanie z gwiazdą, Piotrem Selimem – pianistą, wokalistą i kompozytorem, oraz poetyckie zamyślenia.

Organizatorami spotkania są: Diecezjalne Duszpasterstwo Środowisk Twórczych, Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Białej Piskiej, Urząd Miejski w Białej Piskiej i Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Białej Piskiej.

Spotkanie ma charakter ewangelizacyjny, jest przykładem trwającego od dawna dialogu Kościoła ze światem sztuki. Szczegóły w załączniku.

Ks. Jerzy Sikora

– Diecezjalny Duszpasterz Środowisk Twórczych